אמנות רחוב בעולם – GLOBAL STREET ART

אומנות רחוב, אמנות אורבנית, גרפיטי, גרפיטי בגרמניה, גרפיטי בברלין, אמנות רחוב בגרמניה, אמנות רחוב בברלין, דרור הדדי, סיור גרפיטי, סיור גרפיטי בברלין, סיור אמנות רחוב בברלין, סיור אמנות רחוב חינם, הבלוג של דרור הדדי, אמנות רחוב וגרפיטי בהאקשה מרקט, אמנות רחוב וגרפיטי בהר השטן, ציורי קיר בברלין, הר טויפלסברג, איסט סייד גלרי, בלוג אמנות רחוב, בלוג גרפיטי, אורבן ספרי ברלין, אורבן ניישן ברלין, Street art, Urban art, Graffiti, Graffiti in Germany, Graffiti in Berlin, Street art in Germany, Street art in Berlin, Dror Hadadi, Graffiti tour, Graffiti tour in Berlin, Street art tour in Berlin, Free street art tour, Blog of Dror Hadadi, Street Art and Graffiti at Hackescher Markt, Murals in Berlin, Street SmArt Blog, Urban Nation Museum, Urban Spree, Holzmarkt Street Art, Teufelsberg Street Art, Schulz Hotel Berlin, The Wall Museum - East Side Gallery, East Side Gallery, Alexanderplatz, A – FENCE, Schillingstraße street art, Berlin Best Murials, Art Miles Mural Project, Berlin Walls, Schoneberg

היכן ניתן למצוא אמנות רחוב בעולם?

המלצות, מפות, מידע והכוונה לאיזורים מטורפים ומעניינים של גרפיטי ואמנות רחוב באמסטרדם, ברלין, ניו יורק, תל אביב, ציריך, לונדון, אתונה, מילאנו, מיאמי ועוד...

בפוסט זה תמצאו תוכן עשיר על סצינת אמנות הרחוב והגרפיטי בעולם, איפה יש מרכזים גדולים של אמנות רחוב, מתי כדאי לבקר ולמה כדאי לבקר דווקא שם, מפות לסיור עצמאי, מידע ואלפי תמונות שזכיתי לצלם ולתעד. הפוסט מסכם את המסעות, התובנות והחוויות שלי הקשורות לאמנות רחוב ואני מזמין אתכן.ם למסע משותף של צילום, אמנות ודיאלוג חברתי.

גרפיטי ואמנות רחוב, הם כרטיס כניסה חינם לתערוכה גלובלית, שמשתנה כל הזמן, גדלה ומתפתחת. הגרפיטי יוצר ומניע דיאלוג אמנותי בין עובר האורח לאדריכלות ולחיים האורבניים. לפעמים הגרפיטי משבש, פוגע וחורט את נוכחותו על הקיר. לפעמים הוא מעיר את הקיר הציבורי לחיים, ומאפשר לנו הצצה צבעונית ומרגשת לתוך עולמו הפרטי של אמן הרחוב – ולעולמנו שלנו כצופים. בשני המקרים, נוצרת תקשורת בלתי אמצעית בין הצופה לבין המסר שהושאר עבורו על הקיר.

בעזרת הבלוג, אני מבקש להודות, לתעד, להציג ולפאר את התשוקה העירונית שפועמת בליבם של אמני הרחוב. יצירותיהם מפארות ומאירות את העיר שלי ועוד הרבה ערים בעולם.

לפניכם עשרות פוסטים שנותנים במה לאמנות הרחוב בלא מעט ערים ובירות בישראל ובעולם, בהן יש אזורים ייחודיים, עם אופי אורבני אחר המתבסס על גרפיטי ואמנות רחוב. בין הפוסטים תמצאו הכוונה, מידע, מפה לסיור עצמאי ואלפי תמונות של יצירות אורבניות, מעוררות השראה ומאירות פנים.

בקרוב... ערים נוספות בעולם... הירשמו לניוזלטר ותתעדכנו

אומנות רחוב, אומנות אורבנית, אמנות רחוב, אמנות אורבנית, גרפיטי, גרפיטי באירופה, דרור הדדי, סיור גרפיטי, סיור גרפיטי במילאנו, היכן יש אמנות רחוב במילאנו?, אמנות רחוב הכי טובה במילאנו, גרפיטי במילאנו, השכונות הכי מעניינות עם אמנות רחוב במילאנו, street art, urban art, graffiti, graffiti concern, Dror Hadadi, graffiti tour, graffiti tour in Milan, where is street art in Milan?, the best street art in Milan, graffiti in Milan, the most interesting neighborhoods with street art in Milan

אמנות רחוב וגרפיטי בשכונות המרכזיות של מילאנו

מילאנו היא אחת הערים המרכזיות באיטליה ומוכרת בעיקר בשל תעשיית האופנה שלה.
בשנים האחרונות מתקיימת צמיחה משמעותית של אמנות רחוב בעיר. יצירותיהם של אמני רחוב צבעוניים ומרתקים מצויים בשכונות שונות ברחבי העיר (פירוט בהמשך הפוסט), כולל באזור העסקים המרכזי של מילאנו.

קהילת אמנות הרחוב המקומית – צעירים ואמנים, שפועלים לחזק את התרבות והאמנות בעיר ולהפוך אותה ליעד מבוקש יותר עבור תיירים. אפילו חלק מהבתים המשופצים של העיר הופכים לקנבסים אורבנים עם ציור קיר ענקיים, מדגישים ומקדמים את התרבות המקומית.

לא רק צעירים ואמנים מגיעים למילאנו כדי להשתתף בתנועת אמנות הרחוב, אלא גם מבקרים ותיירים מרחבי העולם. היופי והצבעים המרהיבים ביצירותיהם של אמני הרחוב פוגשים את התרבות והאסתטיקה האיטלקיים ויוצרים יחד חוויה אמנותית ייחודית.

אומנות רחוב, אומנות אורבנית, אמנות רחוב, אמנות אורבנית, גרפיטי, גרפיטי באירופה, דרור הדדי, סיור גרפיטי, סיור גרפיטי במילאנו, היכן יש אמנות רחוב במילאנו?, אמנות רחוב הכי טובה במילאנו, גרפיטי במילאנו, השכונות הכי מעניינות עם אמנות רחוב במילאנו, street art, urban art, graffiti, graffiti concern, Dror Hadadi, graffiti tour, graffiti tour in Milan, where is street art in Milan?, the best street art in Milan, graffiti in Milan, the most interesting neighborhoods with street art in Milan

תוסיפו לרשימת האטרקציות שלכם במילאנו, גם סיור אמנות רחוב עצמאי ובחינם, באחד המוקדים בששת הפוסטים שלי על אמנות רחוב. בסוף כל אחד מהפוסטים בסדרה יש לינקים אל שאר הפוסטים. בחרו את המקום שהכי מדבר אליכם וצאו להרפתקאה של אסטתיקה, אמנות, אורבניות וסיפור חברתי עכשווי ובועט.

פוסט זה הוא חלק מסדרת פוסטים בנושי גרפיטי ואמנות רחוב במילאנו

אמנות רחוב בלונדון, גרפיטי בלונדון, סיור אמנות רחוב בלונדון, סיור גרפיטי בלונדון, שורדיץ' קמדן, קמדן טאון, בריק ליין, מנהרת הגרפיטי של לונדון, אטרקציות בלונדון, שוק קמדן טאון, סיור גרפיטי חינם, מפת הגרפיטי של לונדון, מפת אמנות הרחוב של לונדון, איפה אמנות הרחוב בלונדון, בנקסי בלונדון, אמני רחוב בלונדון, מנהרת לייק סטריט, דרור הדדי. Best London Street Art, best London Graffiti, London Street Art Tour, London Graffiti Tour, Shoreditch, Camden, Camden Town, Brick Lane, London Graffiti Tunnel, London Attractions, Camden Town Market, Free Graffiti Tour, London Graffiti Map, Street Art Map of london, where is the street art in london, banksy in london, street artists in london, leake street tunnel, dror hadadi

אמנות רחוב וגרפיטי באיזורים המרכזיים של לונדון

לונדון טומנת בחובה את אחד האוספים הגדולים והטובים ביותר של גרפיטי ואמנות רחוב בעולם. אמנים מקומיים ובינלאומיים קישטו את רחובות לונדון במגוון מדהים של יצירות יצירתיות, מפסלי נייר מיניאטוריים ועד ציורי קיר בגובה כמה קומות.

אזורים כמו שורדיץ', קמדן, Brick Lane, Leake Street נודעו בזכות ציורי הקיר המוארים שלהם, בזכות האווירה האלטרנטיבית שהם מייצרים, בזכות מגוון הטכניקות האמנותיות, בזכות הכבוד ההדדי בין אמנים בינלאומיים מובילים שפועלים לצד אמני רחוב וגרפיטי מתחילים.

פוסט זה מרכז את כל מה שחשוב לכם לדעת על מסלולי טיול עם אמנות רחוב לצידם, סיור אלטרנטיבי עם מפה ידידותית שמרכזת עבורכם את כל האזורים המרכזיים על מפה אחת.

תוסיפו לרשימת האטרקציות שלכם בלונדון, גם סיור אמנות רחוב עצמאי ובחינם, באחד המוקדים בששת הפוסטים שלי על אמנות רחוב. בסוף כל אחד מהפוסטים בסדרה יש לינקים אל שאר הפוסטים. בחרו את המקום שהכי מדבר אליכם וצאו להרפתקאה של אסטתיקה, אמנות, אורבניות וסיפור חברתי עכשווי ובועט.

פוסט זה הוא חלק מסדרת פוסטים בנושי גרפיטי ואמנות רחוב בלונדון.

אמנות רחוב וגרפיטי ברחובות המרכזיים של אמסטרדם

אמסטרדם היא אחד מיעדי התיירות המובילים בעולם. מדובר בעיר "נוחה" מאוד לתיירים, כיוון שרוב האתרים המעניינים בה נמצאים במרחק הליכה זה מזה, או במרחק נסיעה קצר בתחבורה ציבורית. תעלות המים המרהיבות של אמסטרדם, הכיכרות והרחובות הייחודיים, האווירה הצעירה של העיר יחד עם ניגודים מרתקים בין ישן וחדש, הופכים אותה לעיר שמספקת חוויה ייחודית כמו שלא תמצאו באף עיר אחרת באירופה.

באמסטרדם שפע של אטרקציות ומקומות שחשוב לחוות ולהכיר. אני כהרגלי, מציע לכם לשלב גם אמנות רחוב בתוך המסלולים שכבר תכננתם לעצמכם. סיור רגלי בעיר עם מודעות לאמנות רחוב, יחשוף אתכם לעשרות יצירות של אמנים רבים שפועלים בעיר ומקשטים אותה לכבודנו.

תוסיפו לרשימת האטרקציות שלכם באמסטרדם, גם סיור אמנות רחוב עצמאי ובחינם, באחד המוקדים בששת הפוסטים שלי על אמנות רחוב. בסוף כל אחד מהפוסטים בסדרה יש לינקים אל שאר הפוסטים. בחרו את המקום שהכי מדבר אליכם וצאו להרפתקאה של אסטתיקה, אמנות, אורבניות וסיפור חברתי עכשווי ובועט.

פוסט זה הוא חלק מסדרת פוסטים בנושאי גרפיטי ואמנות רחוב באמסטרדם.

גרפיטי בניו יורק, גרפיטי במנהטן, גרפיטי בושוויק, גרפיטי באיטליה הקטנה, גרפיטי וויליאמסבורג, גרפיטי ברוקלין graffiti in New York, DODO Graffiti, graffiti in Manhattan, Dror Hadadi, Graffiti Bushwick, Graffiti williamsburg, Brooklyn graffiti אומנות רחוב, גרפיטי בברלין, דרור הדדי, דודו גרפיטי Street art, graffiti in Berlin, Dror hadadi,

3 אזורים + 3 אמני רחוב = גרפיטי ואמנות רחוב במנהטן

בושוויק ברוקלין  – Graffiti in Bushwick Brooklyn – NYC
כבר הרבה שנים שברוקלין היא מוקד עליה לרגל עבור אמני גרפיטי וותיקים וצעירים המתחרים על קירות השכונה כדי להציג בהם את יצירות האמנות שלהם. גרפיטי שהחל את דרכו כמעשה חתרני מבחינה אידיאולוגית, התפתח בעשור האחרון לצורת אמנות פופולרית שזכתה להכרה רחבה בגלריות בינלאומיות והשפיעה על קמפיינים שיווקיים, מעצבים גרפיים ותעשיית האופנה.

וויליאמסבורג ברוקלין – Graffiti in Williamsburg, Brooklyn, NY
שכונת וויליאמסבורג בברוקלין, ניו יורק היא אחת השכונות המגניבות של ברוקלין ומושכת אליה קהל של צעירים, אמנים והיפסטרים. אז אם אתם רוצים גם לברוח מההמולה של מנהטן וגם מחפשים אזור אותנטי מלא בשיק וביצירות גרפיטי מהממות – זה המקום עבורכם. אזרחי השכונה הם בעיקר איטלקים, פורטוריקנים, דומיניקנים וחסידים חרדים.

שדרות בדפורד מלאות בחנויות ספרים, מסעדות טבעוניות, בתי קפה ומעדניות אורגניות. ייחודה של השכונה בא לידי ביטוי בחיי הלילה, באמנות רחוב, פארקים, פסטיבלים ובעיקר נוף מדהים למנהטן.

איטליה הקטנה – Little Italy
איטליה הקטנה בדאונטאון מנהטן היא שכונה שמושכת הרבה מאוד תיירים ומציעה ריכוז גדול של חנויות מזכרות ומסעדות איטלקיות מסורתיות. כיום נותרו בשכונה מעט מאוד איטלקים והשכונה התמזגה עם צ’יינהטאון. השכונה מלאה ביצירות גרפיטי מרהיבות כמעט בכל פינת רחוב. מעבר לטיול ברחובות השכונה מומלץ לבקר גם ב Freeman Alley – סמטה קטנה ועשירה ביצירות גרפיטי של אמנים מכל רחבי העולם. בנוסף באיטליה הקטנה, תמצאו הרבה מאוד יצירות שקשורות ל פרוייקט LISA: מדובר בארגון ללא מטרות רווח (The LISA Project NYC) ששם לו למטרה לקבץ בשכונה מגוון רחב של אמני גרפיטי ולהקדיש את השכונה/אזור לציורי קיר מרהיבים.

Eduardo Kobra
אדוארדו קוברה מספר על עצמו שהוא אוטודידקט ומודה שלמד ופיתח את האמנות שלו על ידי התבוננות בעבודותיהם של אמנים שהוא מעריץ כמו: בנקסי הבריטי, קית' הרינג האמריקאי ודייגו ריברה המקסיקני. כיום לכל יצירות האמנות של Kobra יש מסר אוניברסלי לקידום שלום. קוברה מקווה שעבודות האמנות שלו יעוררו אנשים לעשות שינויים חיוביים בעולם.

Tristan Eaton
טריסטן איטון החל לעסוק באמנות רחוב כבר כנער שלא תמיד הסתדר עם המסגרות המוסדיות. הוא אמן שנסיבותיו חיו הניעו אותו לעתים קרובות לבחור באסטרטגיות חתרניות בדרך שבה הוא יוצר, בעיקר כדי להיות מסוגל לשלם את שכר הדירה. במהלך שנות ההתבגרות הוא צייר הכל, החל משלטי חוצות וכלה באשפה בנוף האורבני. איטון חי וצייר בלונדון, דטרויט וניו יורק. אם תשאלו אותו הוא יגדיר עצמו כפאנקיסט על סקטבורד. לאורך ההתבגרות הוא נעצר מספר פעמים על פשעים שונים כמו גניבה מחנויות ותיוג בכתובות גרפיטי.

DAIN NYC
אחד מאמני הרחוב המשפיעים ביותר שצמחו מניו יורק. DAIN משלב את  טכניקות אורבניות עם דיוקנאות ישנים של כוכבי זוהר הוליוודיים. בהרבה מהיצירות הוא משתמש בצילומי ראש איקוניים בשחור-לבן של כוכבי קולנוע מוכרים ומעליהם יוצר קולאז' ייחודי ומעניין עם מגוון מדיות בכל יצירה.

סדרת פוסטים/אזורים בנושא אמנות רחוב בברלין

אין לטעמי מקום שהוא אלטרנטיבי, קוסמופוליטי ודינמי יותר מברלין. בפוסטים בבלוג אני מציע הצצה אל הצד האלטרנטיבי של ברלין, ומקווה לאפשר לכם להנות מגרפיטי ואומנות רחוב מרתקת של אמני רחוב מפורסמים ברמה בינלאומית וגם פחות מוכרים. אני מזמין אתכם לגלות תרבויות משנה, לקבל את נקודת המבט המקומית על העיר המרגשת הזו, שבה מתאחדות תרבויות תת-קרקעיות, ליברליות שיוצרות יחד נוף וויזואלי ואווירה אורבנית שאין כמותה.

כמו תמיד, אני מנסה להביא בבלוג את הוויב שלי מהעיר – מקורות השראה, צבע, אווירה, אוכל ואמנות רחוב שיוצרים יחד את DNA של העיר.

תוסיפו לרשימת האטרקציות שלכם בברלין, גם סיור אמנות רחוב עצמאי ובחינם, באחד המוקדים בששת הפוסטים שלי על אמנות רחוב. בסוף כל אחד מהפוסטים בסדרה יש לינקים אל שאר הפוסטים. בחרו את המקום שהכי מדבר אליכם וצאו להרפתקאה של אסטתיקה, אמנות, אורבניות וסיפור חברתי עכשווי ובועט.

פוסט זה הוא חלק מסדרה של 6 פוסטים בנושא אמנות רחוב בברלין – אם אתם מתכנננים להגיע לברלין ואתם מחפשים אמנות אלטרנטיבית, חוויה ברלינאית אותנטית והמון השראה, אני ממליץ להציץ גם בפוסטים הנוספים בסדרה. בסוף הפוסט תמצאו לינקים להכל!

סדרה של 3 פוסטים/אזורים בנושא אמנות רחוב באתונה

חושבים לבקר באתונה ומתעניינים בגרפיטי ואמנות רחוב? הפוסט הזה נועד בשבילכם.
אתונה היא עיר מטורפת, הזויה, מהממת, מטונפת, מרהיבה, עניה, היסטורית, מיואשת ושטוחה מבחינה אדריכלית (הבניין הגבוה ביותר בן 10 קומות).

כמו בערים שונות בעולם, גם באתונה, גרפיטי החל להופיע מתוך כוונה להביע מחאה חברתית ו/או פוליטית. בתחילת שנות האלפיים החלו להגיע ליוון פליטים רבים שראו בה שער כניסה נוח וידידותי לאירופה. במהלך שנים בודדות, גדל משמעותית אחוז האוכלוסייה מהמעמד הסוציו-אקונומי הנמוך והפר את האיזון במדינה. הפגנות רבות נערכו ברחובות ואנשים ריססו את דעותיהם והוציאו את תסכוליהם בכתמי צבע, בכל מקום בעיר.

בשנת 2008 לאחר שיא המשבר הכלכלי שיוון עברה, מופיע באתונה גרפיטי בשם חופש הביטוי וממלא לחלוטין את כל העיר בסיסמאות של ייאוש וכאב. הרשויות בתגובה, החלו לתת חסויות ומימון לאמנות רחוב מוזמנת מראש, שבוצעה על ידי אמנים מקומיים, במטרה לצמצם את שטחי הגרפיטי. הכוונה היתה לצמצם את התופעה של ריסוס תגיות בכל מקום ואולי אף לנסות ולהפוך את החיסרון ליתרון – למתג את שכונות הגרפיטי כמוקדי עניין תרבותיים.

ברוב השכונות של אתונה האדריכלות מוזנחת מאוד ומזכירה רחובות ומבנים ישנים בשכונת פלורנטין בתל אביב. גרפיטי ואמנות רחוב באתונה תוכלו למצוא בכל פינה, על כל בניין, שלט, חפץ, משטח…ובכל שכונה…הכל מלא בתגיות ומסרים, עד שקשה למצוא בעיר אזור שלא רוסס לאורך שני העשורים האחרונים.

אמנות רחוב בתל אביב, נתניה, חיפה, ירושלים, רעננה ועוד.

גרפיטי ואמנות רחוב תוכלו למצוא בהרבה ערים ברחבי ישראל – בחלק מהמקרים מדובר בשיתופי פעולה מוסדרים ובמקרים אחרים האמנות מחתרתית יותר.

בפוסטים השונים תוכלו לצפות ביצירות של אמנים מובילים מישראל ומהעולם, לגלות שילובים בין טכניקות מעניינות והכל כאן אצלנו בארץ בערים כמו: תל אביב, נתניה, חיפה, ירושלים, רעננה ועוד.

אומנות רחוב, אומנות אורבנית, אמנות רחוב, אמנות אורבנית, גרפיטי, גרפיטי בציריך, גרפיטי בשוויץ, דרור הדדי, סיור גרפיטי, סיור גרפיטי בציריך, סיור גרפיטי בשוויץ, dror hadadi, graffiti, graffiti dror hadadi, street art, urban art, Graffiti Tour in zurich, Graffiti in zurich

אלפי יצירות אמנות רחוב וגרפיטי של אמנים שונים בציריך

הגעתי לציריך במטרה לשוטט, לתעד את אמנות הרחוב בעיר ולהנות מאוכל טוב.
בניגוד לעיר המנומנמת שזכרתי מביקור קודם לפני עשור – מצאתי עיר תזזיתית, מעניינת ומלאה באלפי יצירות של אמני רחוב מגוונים המשתמשים בטכניקות שונות.

את מסלול השוטטות שלי בעיר התחלתי בעזרתו של Dmitry Laptev שיצר מפה לאמנות הרחוב בציריך. המפה אינה מכילה את כל היצירות, אך בהחלט נותנת כיוון למיקומים המרכזיים בעיר.

גרפיטי ואמנות רחוב בציריך תוכלו למצוא בעיקר:
1. סביב פסי הרכבות ותחנות הרכבת בכל רחבי העיר וגם בפרוורים
2. במספר שכונות ואזורים במרכז העיר – יפורט בהמשך
3. בשלושה מתחמים קהילתיים/תרבותיים שעוסקים בין היתר באמנות רחוב – יפורט בהמשך
4. הפצצות גרפיטי על רכבים וקרונות רכבת

בפוסט שלפניכם עשרות תמונות שבחרתי להעלות מתוך 400 יצירות גרפיטי ואמנות רחוב שצילמתי וזכיתי לראות ברחבי ציריך.

בקרוב... ערים נוספות בעולם... הירשמו לניוזלטר...

אומנות רחוב, אמנות אורבנית, גרפיטי, גרפיטי בגרמניה, גרפיטי בברלין, אמנות רחוב בגרמניה, אמנות רחוב בברלין, דרור הדדי, סיור גרפיטי, סיור גרפיטי בברלין, סיור אמנות רחוב בברלין, סיור אמנות רחוב חינם, הבלוג של דרור הדדי, אמנות רחוב וגרפיטי בהאקשה מרקט, אמנות רחוב וגרפיטי בהר השטן, ציורי קיר בברלין, הר טויפלסברג, איסט סייד גלרי, בלוג אמנות רחוב, בלוג גרפיטי, אורבן ספרי ברלין, אורבן ניישן ברלין, Street art, Urban art, Graffiti, Graffiti in Germany, Graffiti in Berlin, Street art in Germany, Street art in Berlin, Dror Hadadi, Graffiti tour, Graffiti tour in Berlin, Street art tour in Berlin, Free street art tour, Blog of Dror Hadadi, Street Art and Graffiti at Hackescher Markt, Murals in Berlin, Street SmArt Blog, Urban Nation Museum, Urban Spree, Holzmarkt Street Art, Teufelsberg Street Art, Schulz Hotel Berlin, The Wall Museum - East Side Gallery, East Side Gallery, Alexanderplatz, A – FENCE, Schillingstraße street art, Berlin Best Murials, Art Miles Mural Project, Berlin Walls, Schoneberg

מי אני...?

שמי דרור הדדי ומאז ומתמיד אהבתי ונמשכתי לגרפיטי ואמנות רחוב – לשפה, לצבע, לחתרנות ולאמנות. האמנות האורבנית, המתקיימת במרחב הציבורי 24/7, מרתקת ושובה את ליבי.

גרפיטי ואמנות רחוב, הם כרטיס כניסה חינם לתערוכה גלובלית, שמשתנה כל הזמן, גדלה ומתפתחת. הגרפיטי יוצר ומניע דיאלוג אמנותי בין עובר האורח לאדריכלות ולחיים האורבניים. לפעמים הגרפיטי משבש, פוגע וחורט את נוכחותו על הקיר. לפעמים הוא מעיר את הקיר הציבורי לחיים, ומאפשר לנו הצצה צבעונית ומרגשת לתוך עולמו הפרטי של האמן – ולעולמנו שלנו כצופים. בשני המקרים, בגרפיטי ואמנות רחוב, נוצרים תקשורת ודיאלוג בלתי אמצעיים בין הצופה לבין המסר שהושאר עבורו על הקיר. גרפיטי ואמנות רחוב המתקיימים במרחב האורבני-ציבורי, מקיימם איתנו דיאלוג על בסיס יומיומי, ומאפשרים לנו לתקשר עם המרחב הקרוב לנו, המשמש תפאורה לסביבת המגורים והחיים שלנו במרחב העירוני.

תהנו!

פוסטים אחרונים

סטריפ Street Smart

בואו נדבר אמנות

מלאו פרטים ותוכלו להתעדכן בכל מה שמעניין