ארד לוי – בין פנטזיה למציאות

ארד לוי (Arad levy), אמן רחוב מוכשר שהחל לצייר בשנים האחרונות על קירות ברחבי תל אביב ורמת גן. ארד לוי, גר ביהוד, בוגר מגמת אומנות בתיכון שבעיר. "כבר מילדות התחברתי לעולם האומנות. עם השנים היה לי ברור שזה התחום שלי ושאני לא הולך לוותר עליו, הציורים הפכו לחלק בלתי נפרד מהיומיום ובכל מקום השארתי חותמת קטנה… בגיל 14, החזקתי פחית בפעם הראשונה, לא אשכח את התחושה, הבנתי שזה מה שאני רוצה לעסוק בו והתחלתי ליצור, לצייר ולקשקש בכל מקום שיכולתי".

בשנה האחרונה לשירות הצבאי, ביצע ארד לוי עבודה גדולה במסעדה חדשה בצפון תל אביב, הפרויקט זכה לכותרת במגזין העיצוב Xnet של Ynet, כחלק מתחרות 10 המסעדות המעוצבות בישראל. "בנקודה זו התחזקה בי התחושה לגבי התחביב הזה שהפך להרבה יותר: פרנסה, דרך חיים".
הטקסט מובא מתוך אודות בפייסבוק של ארד לוי.

יחד עם חברו אלעד גרין, השתתף ארד לוי בפרוייקט המרשים של ציורי הקיר במתחם תלמה ילין.

בתחתית הפוסט תמצאו לינק לפייסבוק של ארד לוי.

מי אני...?

שמי דרור הדדי ומאז ומתמיד אהבתי ונמשכתי לגרפיטי ואמנות רחוב – לשפה, לצבע, לחתרנות ולאמנות. האמנות האורבנית, המתקיימת במרחב הציבורי 24/7, מרתקת ושובה את ליבי.

גרפיטי ואמנות רחוב, הם כרטיס כניסה חינם לתערוכה גלובלית, שמשתנה כל הזמן, גדלה ומתפתחת. הגרפיטי יוצר ומניע דיאלוג אמנותי בין עובר האורח לאדריכלות ולחיים האורבניים. לפעמים הגרפיטי משבש, פוגע וחורט את נוכחותו על הקיר. לפעמים הוא מעיר את הקיר הציבורי לחיים, ומאפשר לנו הצצה צבעונית ומרגשת לתוך עולמו הפרטי של האמן – ולעולמנו שלנו כצופים. בשני המקרים, בגרפיטי ואמנות רחוב, נוצרים תקשורת ודיאלוג בלתי אמצעיים בין הצופה לבין המסר שהושאר עבורו על הקיר. גרפיטי ואמנות רחוב המתקיימים במרחב האורבני-ציבורי, מקיימם איתנו דיאלוג על בסיס יומיומי, ומאפשרים לנו לתקשר עם המרחב הקרוב לנו, המשמש תפאורה לסביבת המגורים והחיים שלנו במרחב העירוני.

תהנו!

פוסטים אחרונים

סטריפ Street Smart

בואו נדבר אמנות

מלאו פרטים ותוכלו להתעדכן בכל מה שמעניין