דרור הדדי

דרור הדדי

Dror Hadadi Graffiti Blog

תמיד אהבתי ונמשכתי לאמנות רחוב וגרפיטי – לשפה, לצבע, לחתרנות ולאמנות.
האמנות האורבנית, המתקיימת במרחב הציבורי 24/7, מרתקת ושובה את ליבי.
בעבודותיי האמנותיות והעיצוביות, אני מקבל השראה מהגרפיטי, ונותן לו מקום של כבוד ביצירות שלי. הבלוג הזה הוא סיכום המסעות, התובנות והחוויות שלי הקשורות לגרפיטי, בארץ ובעולם, ואני מזמין אותך למסע משותף של צילום, אמנות ודיאלוג.

גרפיטי ואמנות רחוב הם כרטיס כניסה חינם לתערוכה גלובלית, שמשתנה כל הזמן, גדלה ומתפתחת. הגרפיטי יוצר ומניע דיאלוג אמנותי בין עובר האורח לאדריכלות ולחיים האורבניים. לפעמים הגרפיטי משבש, פוגע וחורט את נוכחותו על הקיר. לפעמים הוא מעיר את הקיר הציבורי לחיים, ומאפשר לנו הצצה צבעונית ומרגשת לתוך עולמו הפרטי של אמן הגרפיטי – ולעולמנו שלנו כצופים. בשני המקרים, נוצרת תקשורת בלתי אמצעית בין הצופה לבין המסר שהושאר עבורו על הקיר.

טכניקה, אסתטיקה, מסר (אישי/חברתי) ואורבניות – הם ארבעת הערכים שלדעתי נמצאים בבסיסם של כל גרפיטי ואמנות רחוב. הבלוג שלפניכם, מנסה לפרק ולהרכיב את הערכים הללו, דרך הסברים והדגמות, תובנות ומחשבות שלי אודות הגרפיטי שפגשתי בערים שונות בארץ ובעולם. אני מבקש דרך הבלוג להציג ולפאר את התשוקה העירונית שפועמת בליבו של אמן הרחוב, ודרכה – עוברת לצופים בעבודות.

מעט עלי:
שמי דרור הדדי, ואני אמן ויוצר בתחומי האמנות האורבנית.
אני הבעלים והמנהל של צוות הקריאטיב של EXPO, סטודיו לעיצוב גרפי המתמחה במיתוג ואסטרטגיה שיווקית. אחרי 20 שנים של עבודה יצירתית בעולם העיצוב הגרפי והפרסום הישראלי, אני שמח לחבר בבלוג הזה את שלוש אהבותיי: עיצוב, אמנות ואורבניות.
דרכן, אני מבקש לשקף קצת מעולמי למען האדרת האסטטיקה, העיצוב והארכיטקטורה, ולתת כבוד ליוצרים וליצירה האורבנית.

תהנו!

סטריפ Street Smart

בואו נדבר אמנות

מלאו פרטים ותוכלו להתעדכן בכל מה שמעניין